Polecane dania dnia

29.11.2017


Drodzy klienci!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kuchni orientalnej. Zachęcamy do odwiedzenia najlepszej restauracji w Warszawie, w której serwowane są dania kuchni azjatyckiej, pakistańskiej oraz indyjskiej. Codziennie oferujemy coś innego!

W poniedziałek w naszej restauracji serwowaliśmy dania kuchni indyjskiej. Przygotowaliśmy zupę dnia oraz kurczaka Chilli Chicken w sosie sojowym i occie balsamicznym! Drugą opcją był Paneer Makhini, czyli kawałki białego sera w sosie pomidorowym.

zupa dnia z daniami indyjskimi

We wtorek na stoły naszej restauracji weszła kolejna zupa dnia wraz z daniem indyjskim: kurczakiem z dodatkiem szpinaku oraz przypraw pakistańskich, a wszystko to skąpane w sosie curry. Dla wegetarian serwowaliśmy warzywa w sosie curry!


danie indyjskie

W środę szczególnie polecaliśmy naszą zupę dnia oraz Balti Chicken, czyli kurczaka gotowanego z papryką i pomidorami w przyprawach pakistańskich. Wegetarianie zajadali się u nas szpinakiem z kawałkami białego sera z dodatkiem przypraw pakistańskich.


Balti Chicken
 

W czwartek serwowaliśmy Chicken Madras, czyli kurczaka z cebulą, papryką oraz ostrym chilli, a także Aloo Ghobi Curry - ziemniaki z kalafiorem, a wszystko gotowane w sosie curry!


Danie indyjskie
 

W piątek na stoły naszej restauracji podaliśmy Chicken Kadai, czyli kurczaka w pakistańskich przyprawach, z dodatkiem papryki lub cebuli, polanego sosem pomidorowym. Wegetarianie otrzymali Matar Paneer, czyli kawałki białego sera z zielonym groszkiem oraz sosem pomidorowo-orzechowym.


Chicken Kadai
Dowiedz się, co polecamy na jutro i odwiedź nas koniecznie lub zamów jedzenie online! Zapraszamy!